Specjaliści

Specjaliści

mgr Natalia Skalska

mgr kosmetologii

specjalista trychologii

pedagog

Absolwentka: Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, 

                        Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu

                        Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Członek: Stowarzyszenia ICATA (International Clinical and Aesthetic Trichology Association- Międzynarodowe Stowarzyszenie Trichologii Klinicznej i Estetycznej)

               Polskiego Stowarzyszenia Trychologów

               Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka.

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej i trychologii. Wykładowca w Policelanej Szkole Kosmetycznej. Uczestnik wielu szkoleń i kongresów zawodowych. Promotor trychologii w Polsce-rozmówca audycji radiowych, autor publikacji specjalistycznych prezentowanych na łamach krajowych magazynów, prelegent (wykładowca) kongresowy. 

 

dr Andrzej Schoepp

lekarz dr Andrzej Schoepp foto

 

Certyfikowany flebolog, specjalizuje się również w medycynie rodzinnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w 1994r. Praktykę lekarską w zakresie skleroterapii odbywał min. w Monachium w Niemczech. 

Specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków kończyn dolnych oraz zamykaniu poszerzonych naczyń żylnych, teleangiektazji tzw. pajączków metodą obliteracji, a także w leczeniu przewlekłych ran, owrzodzeń podudzi oraz w wykonywaniu ultrasonografii dopplerowskiej naczyń obwodowych. 

Członek: Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należacego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Certyfikowany specjalista w dziedzinie zaawansowanych technik stosowanych w medycynie estetycznej z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Ponadto zajmuje się nowoczesnymi technikami intralipolizy oraz odmładzania dłoni.

 

dr Aneta Szulska- Shoepp

Lekarz specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej. 

Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. 

Absolwentka: Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych dla lekarzy na wydziale Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. 

                        Specjalizuje się również w medycynie rodzinnej. 

                        Praktykę lekarską odbywała min. w Huddersfield Royal Infirmary, Lindley w Wielkiej Brytanii. 

Członek: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego PTD, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należącego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME oraz członek Światowej Organizacji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej WOSAAM.

Cerftyfikowana specjalistka MasterClass, w dziedzinie medycyny estetycznej.

Autor i konsultant publikacji prezentowanych na łamach krajowych i światowych magazynów promujących zdrowystyl życia oraz artykułów w internecie między innymi w: Men's Health, Woman's Health, Żyj zdrowo i aktywnie, Medycyna Sportowa, na temat działania i zastosowania botoxu, kwasu hialuronowego, kolagenu oraz najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Uczestnik wielu kongresów i szkoleń prowadzący prezentacje i szkolenia dla lekarzy. 

 

dr Leszek Leszczyński

Specjalista Chirurgii Plastycznej z Polanicy Zdroju.

Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu w szpitalu im. Tadeusza Marciniaka.

Członek: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

               International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surgery

               Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej

               Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki

               Polskiego Towarzystwa Chirurgii Oparzeniowej

mgr Aleksandra Majsnerowska- Dietetyk kliniczny, pedagog

Z wykształcenia dietetyk kliniczny oraz pedagog. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Propagatorka zdrowego stylu życia oraz animatorka aktywności fizycznej.

Autorka programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Organizuje i prowadzi liczne warsztaty, wykłady oraz spotkania poświęcone zdrowiu. Na co dzień  prowadzi swoją poradnię FoodMed Centrum w Zielonej Górze, współpracuje z Fundacją Rodziny oraz Szkołą Rodzenia Ksenia.

W ramach Akademii Zdrowej Rodziny współprowadzi warsztaty dla przyszłych mam dotyczące żywienia kobiet w ciąży oraz żywienia dzieci. W Ośrodku Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjnym „Elfik” pracuje z małymi pacjentami z zaburzeniami rozwoju oraz spektrum autyzmu. Współpracuje z Ośrodkiem Troski o Płodność „Juglans”.

 

W pracy zawodowej wiele uwagi poświęca prawidłowemu funkcjonowaniu mikroflory jelitowej swoich pacjentów. Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń spektrum autyzmu, alergii i nietolerancji pokarmowych oraz chorób autoimmunizacyjnych.

 

Salon Fryzjerski ‘’Hair & Beauty”, ul. Saturna 81, 67-200 Głogów, Tel.601060702

Fryzjerstwo przyjazne trychologii to istotny element zdrowia naszych włosów. Dzięki ścisłej współpracy trychologa z doświadczonym fryzjerem stylistą można nie tylko zadbać o zdrowie skóry głowy i włosów ale i bezpieczną oraz prozdrowotną stylizację.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA INNYMI SPECJALISTAMI W ZAKRESIE TWOJEGO ZDROWIA I URODY dzięki czemu pomagamy rozwiązać twój problem kompleksowo.