Dietetyka kliniczna

Dietetyka kliniczna

Dietetyka kliniczna to specjalistyczny dział dietetyki, którego zadaniem jest poprawa stanu zdrowia pacjenta w różnych jednostkach chorobowych niezależnie od wieku.

Dieta w okresie choroby powinna być ukierunkowana na właściwe odżywienie chorego, zmniejszenie intensywności objawów i poprawę odpowiedzi na zastosowane leczenie. Wykwalifikowany dietetyk kliniczny opracuje dla Ciebie indywidualny plan dietoterapii oraz suplementacji celowanej, uwzględniający powyższe czynniki i dostosowany do Twoich potrzeb. Dział dietetyki klinicznej Trycho-Derm oferuje kompleksową opiekę dietetyczną pacjentom z problemami zdrowotnymi, wymagającym specjalistycznej dietoterapii dostosowanej do jednej lub wielu jednostek chorobowych, zastosowanego leczenia i stanu fizjologicznego.

Każdy pacjent, po zebraniu szczegółowego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, otrzymuje indywidualny program żywieniowy, opracowany na podstawie wyników badań, zdiagnozowanych chorób i zgłaszanych dolegliwości.

Specjalista dietetyki klinicznej w Trycho-Derm to specjalista z dużym doświadczeniem i wiedzą, uznany w środowisku medycznym w Polsce, właściciel własnych centrów dietetycznych w Zielonej Górze, prekursor w zakresie nowoczesnej diagnostyki i dietoterapii.

Koszt konsultacji: 150 zł

Koszt przygotowania diety+ suplementacja celowana: 250 zł