Trycho-Derm

ul. Wioślarska 51
67-200 Głogów
woj. dolnośląskie
 
Dokładna lokalizacja: skrzyżowanie ulic Henryka Głogowskiego/Olimpijska

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych usługach, proszę użyć naszego formularza kontaktowego lub skontaktować się nami telefonicznie dzwoniąc na poniższy numer telefonu:

+48 (0) 780 174 448 (rejestracja wizyt / informacja)
+48 (0) 669 266 921

Zapraszamy:

Wt: 9:00-14:00, 14;30-16:00

Śr: 11:00-14:00, 14:30-19:00

Czw: 11:00-14:00, 14:30-19:00

Rezerwacja wizyt elektronicznie (24h): kliknij na górny pasek Menu ''REZERWACJA WIZYT'' (rezerwacja wymaga jednorazowego zarejestrowania swojego konta. W prosty sposób wybierzesz rodzaj wizyty i zawsze otrzymasz przypomnienie o wizycie).

Pamiętaj! Większość procedur zabiegowych wymaga kwalifikacji do zabiegu. Aby przejść ją pomyślnie wcześniej umów się na wizytę konsultacyjną.

W celu ustalenia innego terminu wizyty (wykraczającego poza standardowe dni lub godziny pracy) skontaktuj się z nami telefonicznie.

Polityka prywatności

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Trycho-Derm Natalia Skalska, ul. Wioślarska 51, 67-200 Głogów.

 2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane mogą być w celach kontaktowych, realizacji świadczonych usług, marketingowych, rejestracji w programach lojalnościowych po wyrażeniu na to przez Pana/Panią pisemnej zgody w formie papierowej lub elektronicznej (system elektronicznej rejestracji wizyt, e-mail, formularz kontaktowy na stronie internetowej http://www.trycho-derm.pl/kontakt )

 3. Pana/Pani dane osobowe mogą być profilowane dla przybliżenia Pańskich potrzeb i trafniejszego dopasowania oferty firmy (np. czy jest Pan/Pani klientem z zakresu usług trychologicznych czy kosmetycznych).

 4. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane z użyciem elektronicznego systemu rezerwacji wizyt obsługiwanego przez firmę Booksy International Sp.zo.o. z siedzibą w Warszawie.

 5. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

 7. Posiada Pan/Pani prawo do żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie (żądania należy dokonać mailowo bezpośrednio na adres trychoderm.glogow@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy na stronie http://www.trycho-derm.pl/kontakt , jak również na piśmie drogą listowną pod adres firmy zamieszczony na stronie internetowej http://www.trycho-derm.pl/kontakt)

 8. Państwa dane przechowywane są tak długo, jak długo istnieje konieczność korzystania z nich lub do momentu żądania przez Państwa ich usunięcia.

 9. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym jest warunkiem obsługi klienta (Pana/Pani) i realizacji usług wobec niego.

 10. Pana/Pani dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.

 11. Trycho-Derm Natalia Skalska zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności na stronie www.trycho-derm.pl, zmiany te jednak nie mogą ograniczyć zakresu ochrony Użytkowników lub w jakikolwiek inny sposób naruszać bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników. Zmiany nie mogą naruszać praw nabytych Użytkowników.