Peeling ziołowy

Peeling ziołowy

Peeling ziołowy pomaga na wiele problemów skóry, od lekkich uszkodzeń (zmniejszona elastyczność, zwiotczenie, drobne zmarszczki), po poważniejsze problemy – blizny potrądzikowe i przebarwienia.

Ten opracowany naukowo peeling wywołuje silną i głęboką regenerację naskórka nie powodując uszkodzeń i urazów oraz może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry i fototypów, od najjaśniejszych do tych najbardziej śniadych.

Peeling ziołowy pobudza i nasila tradycyjne reakcje skórne jak rumień, uczucie palenia, odczucie kłucia pozwalające ustalić wrażliwość i poziom odczuwania bólu, dając przy tym optymalne rezultaty odnowy i leczenia. Odpowiednio skomponowane składniki aktywne, czyli oligo-proteiny, zioła, sól morska, i wapń dają impuls naturalnemu procesowi złuszczania skóry. W połączeniu ze stymulacją manualną, efektywnie usuwają naskórek i umożliwiają naturalne usunięcie martwych i uszkodzonych komórek.

W rezultacie osiągamy odnowę, poprawę jakości, leczenie uszkodzeń, wyraźnie lepszą jakość skóry, mocniejsze napięcie i wyrównanie koloru.

Cennik:

Twarz 300 zł

Plecy 500 zł

Dekolt 400 zł

Koszt zabiegu: 
300-500 zł